Спеціалізована школа :4

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня!
Надайте, будь-ласка, інформацію по декількох питаннях по Спеціалізованій школі №64 м. Київ

Прошу надати інформацію щодо наявності гуртків (танці,боротьба, хоровий спів, театральна студія, гімнастика тощо) в школі. Якщо ці гуртки безкоштовні, то прошу надати інформацію про керівників гуртків та розмір їх посадових окладів. Якщо ці гуртки платні, то прошу надати інформацію про вартість, спосіб оплати (на розрахунковий рахунок навчального закладу, готівкою тощо), кількість занять на місяць та інформацію про керівників гуртків.
Також, прошу надати інформацію по роботі групи продовженого дня, чи мають діти 2-4 класів робити домашнє завдання в школі, чи має вчитель допомагати дітям, якщо вони щось не зрозуміли під час уроку. Чи, можливо, уроки діти мають робити вдома, з батьками, враховуючи, те що зі школи повертаються близько 18.30-19.00?
Також, надати інформацію чи є додаткова година (консультативна) у класного керівка молодшої школи, для того, щоб пояснити дітям які не зрозуміли тему предмету, чи пропустили нову тему з причини хвороби, сімейних обставин тощо?
Також прошу надати йнформацію про тривожну кнопку, охорону (договори, ціна)
Також, прошу надати інформацію про харчування дітей в школі, договір з постачальником продуктів, ціна обіду.
Також, про виділення коштів на ремонтні роботі, закупівлю миючих засобів, туалетної бумаги, канцелярії, закупівлю меблів та техніки у період з 1.08 2016 по сьгодні.

З повагою,

Тетяна

Від: Управління освіти Солом"янської РДА

Посилання

Від: Клець Олена
Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація

Посилання

Доброго дня!
"У разі відсутності дитини у навчальному закладі, надолуження матеріалу відбувається самостійно, але в наданні консультацій вчителі не відмовлять" - Це я отримала на свій запит.
Так, вчитель не відмовиляє пояснити дитині матеріал, але свою обіцянку не виконує. Що батькам робити в таких випадках?

З повагою,

Тетяна

Доброго дня!
Можна, будь-ласка, більш детальніше по Додатку номер 3, пункт 6 за 2017 рік Заміна труб водопостачання та каналізації - витрачено 394400 грн, що конкретно було відремонтовано і замінено у школі?

З повагою,

Тетяна

Від: Управління освіти Солом"янської РДА

Посилання

Доброго дня!
Скажіть будь-ласка, на підставі яких нормативних документів батьки які не являються власниками комунального закладу ЗОШ №64 уклали угоду ГК 4544 від 01.01.16р. з ТОВ "ГК Статус" та 01.09.16р № 41/2016 з ТОВ Охорона-Сервіс ЛПГ?

З повагою,

Тетяна