Спадкування заборгованості

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу повідомити наступне:
Мій чоловік був керівником приватного підприємства, яке має заборгованість зі сплати страхових внесків перед територіальним управлінням ПФУ забезпечену рішенням окружного суду. Підприємство перебувало в самоліквідації, мій чоловік був ліквідатором та керівником. В березні мій чоловік помер.
Відповідно до ст. 1218 ЦК України до складу спадщини входять як права так обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.
Прошу повідомити, які наслідки для мене, в частині сплати боргу перед ПФУ у разі вступу у спадщину на майно чоловіка. Та враховуючи, що мій чоловік не мав значного майна, доходу прошу повідомити які наслідки будуть для мене, моєї сім'ї у разі не вступу у спадщину за чоловіком, в частині боргу підприємства перед ПФУ.
Дякую за відповідь

З повагою,

Віталій

Пенсійний фонд України

Зареєстровано 05.05.2021 07:49:34, реєстраційний №604/11

Пенсійний фонд України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]