Совські ставки (підпали)

Андрій Яніцький

Міністру внутрішніх справ
п. Авакову А.Б.

Начальнику
Головного управління
Національної поліції
У м. Києві
п. Крищенку А.Є.

Начальнику
Голосіївського управління поліції
ГУНП у м. Києві
п. Іщенку В.М.

Запит на інформацію

Шановне панство!

Просимо вас надати нам наступну публічну інформацію щодо пожежі в межах Голосіївського району м. Києва, а саме нижнього каскаду Совських ставків (проспект В. Лобановського 113) яка виникла 06.05.2021 р.

Нам відомо що на згаданий вище виклик виїзжав екіпаж патрульної поліції, оперативний склад якого у свою чергу начебто навіть затримав підозрювану особу та провів опитування свідків.

Враховуючи суспільний резонанс що вже не перший рік поспіль висить над Совськими ставками та з метою сприяння підвищення рівня публічності в роботі Національної поліції та зокрема Поліції Голосіївського району просимо вас надати наступну публічну інформацію, а також підтвердити або спростувати наступну інформацію:

Чи виїжджав екіпаж Патрульної поліції на згадану вище адресу у згаданий вище день?

Чи повідомляла, зокрема особа заявник, патрульних щодо зовнішності особи/осіб підозрюваних у підпалі? Якщо так то чи був складений фоторобот?

Чи були згадані вище підозрювані особи на місці пригоди на момент приїзду Патрульної поліції? Якщо так то у якій кількості (осіб)?

Чи спілкувався особовий склад Національної поліції (патрульні чи слідчі) зі згаданими вище підозрюваними особами? Якщо так то чи складений протокол допиту? Чи підписаний підозрюваними особами?

Чи з’ясовувались особи підозрюваних осіб? Якщо так то хто це та зокрема який вік осіб (чи є останні осудними по віку)?

Чи затримувались підозрювані особи? Якщо так то у якій кількості (осіб) та чи останні досі перебувають під вартою?

Чи відкрите відповідне кримінальне провадження? Якщо так то за яким номером та за якою статтею?

Чи розглядає слідство будь-які інші версії крім умисного підпалу, зокрема умисний замовний підпал де є відповідні виконавці та є відповідні організатори та замовники? Якщо так то які.

Одразу вважаємо за необхідне зауважити що ми в жодному разі не просимо вас розкривати деталі слідства, однак ми просимо Національну поліцію називати речі своїми іменами і якщо є підозрювані особи то назвати їх прізвища, якщо відкрите провадження – його номер та статтю, якщо розглядаються інші версії то які. Нас не цікавлять деталі допитів, адже останні є справді таємницею слідства.

Відповідь просимо надавати у терміни передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації», тобто протягом 5 робочих днів. У разі затримки термінів надання відповіді просимо повідомити нас додатково у згадані вище терміни за вказаним контактним номером телефону.

З повагою,
від імені ініціативної групи
"Екопарк Совські ставки"
Андрій Яніцький

Відділ організації доступу до публічної інформації, Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment

УПП у м.Києві ДПП,

1 Attachment