Соц захист людей похилого віку.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ксения, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Моя бабуся до березня 2020 року мала соц працівника також їй приносили обіди. Після березня 2020 через не порозуміння з соц робітником припинили відвідувати, купляти продукты та допомагати. Заяву на відмову бабуся не писала. Згодом перестали приносити і обіди. Бабусі 76 років. Хворі ноги, хронічна анемія та проблеми з легенями. Єдина дочка померла ще в 2015 році. Проживає бабуся сама. Нажаль, я не маю змоги дуже часто провідувати її, так як живу в іншому місті, та маю неповнолітні дитину. Представник громади знає про цю ситуацію, але не може або не хоче допомогти. Жодної допомоги або пайка бабуся не отримувала з березня 2020 року. Як повернути хоча б обіди та пайки.

З повагою,

Ксения

Відділ соціального захисту населення, Баришівська селищна об’єднана територіальна громада в Київській області

Доброго дня. Нажаль, Баришівська селищна рада не може надати відповідь.
Ви в  зверненні НЕ НАПИСАЛИ прізвище, ім'я, по батькові Вашої бабусі і
де вона проживає в Баришівській громаді.