Сміттєпровіди.

Доброго дня!
Протягом минулого року у всіх домах міста, у багато поверхових будинках заглушалися сміттєпровіди, а приміщення, призначені для контейнера-сміттєзбірника перебудовувалось під технічні для потреб дому.
Як зазначалось із пояснень осіб, до яких звертались про пояснення цих дій, такі заходи вжиті за для підтримання санітарних норм, чистоти, винищення шкідливих комах, щурів, тощо.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1 - Чи є вжиті заходи перекриття сміттєпровідів у багатоповерхових будинках наслідком прийняття відповідного рішення адміністрацією міста, чи це є самовільні дії та самостійні рішення на місцях?
2 - У випадку прийняття відповідного рішення про перекриття сміттєпровідів адміністрацією міста, чи зазначено у такому термін дії такого рішення, та чи планується у майбутньому запуск до роботи сміттєпровідів у багато поверхових будинках.

З повагою,

Тарас Стеценко

Від: Полищук Наталья


Attachment UTF 8 09042019.jpg
787K Завантажити відповідь

Attachment UTF 8 09042019 0001.jpg
227K Завантажити відповідь


--
Департамент гор. хозяйства

Посилання