Смітники біля гуртожитку

Катерина Сербін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи)
У місті Львові за адресою вул. Під Голоском, 20 розташований гуртожиток від Української Академії друкарства, гуртожиток кілька років тому перейшов на ОСББ і тепер на кожне звернення про бездіяльність керівництво схиляється на відсутність державного фінансування.
Найкричуще питання зі смітниками, які розташовані на узбіччі заповідної зони Розточчя (Брюховицького лісу). Який рік смітники не мають належного майданчика, який передбачений законом, а також належного укриття і закритих контейнерів, що також передбачено законом!!! Сміття яке повинно забиратись максимум щотридні, забирають раз в тиждень, прибиральник працює на півставки, але його робота швидко засмічується... Можливо варто передбачити більшу кількість контейнерів, бо гуртожиток приймає не лишень студентів, а й простих мешканців з легкої руки коменданта. Вітер який дуже сильний у цій зоні, бо гуртожиток знаходиться на голосківській горі, розносить сміття у ліс, а також збирає бездомних агресивних собак. Територія мікрорайону Голоско швидкими темпами розбудовується, і ліс є єдиною парковою зоною в околиці, також є заказником Розточчя.

З повагою,

Катерина Сербін

Шевченкiвська районна адмiнiстрацiя,

1 Attachment