Службове житло

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Євгенія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати рішення виконавчого комітету, прийняті протягом 2015-2018 років за результатами розгляду звернень (рішень, подань, наказів, заяв) від державних службовців працівників Чернівецької міської ради, про включення житлового приміщення до числа службових, рішення про виключення житлового приміщення з числа службових, дозволи про надання працівникам вказаної структури службового приміщення.

2. Також прошу надати інформацію щодо осіб (вищевказаних працівників), яким видано протягом 2015 - 2018 років ордери на службове житло (із зазначення їх П.І.П. та адрес службового житла).

3. Прошу надати інформацію щодо приватизації житла, виключеного з числа службових протягом 2015-2018 років. (Із зазаначенням П.І.П. та адрес такого житла).

З повагою,

Євгенія

Відділ звернень, Чернівецька міська рада

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем