Сквер

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павел, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом (стаття 1 Закону «Про доступ до публічної інформації»).
Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно (стаття 6 Закону «Про доступ до публічної інформації»).
Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту (стаття 20 Закону «Про доступ до публічної інформації»).
Порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 212 3 Кодексу про адміністративні правопорушення порушення).
Враховуючи викладене вище та в порядку ст. ст. 3, 4, 6, 14, 15, 19, 20 Закону «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені шляхом надіслання на мою електронну адресу наступну інформацію: документ про присвоення назви сквер ЛАЗУРНИЙ.

З повагою,

Павел

public, Чорноморська міська рада

2 Attachments