Скільки коштів виділено для придбання житла черговикам житлової черги?

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Цивінська Юлія Леонтіївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Цивінська Юлія Леонтіївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Які суми коштів виділено з міського бюджету у 2021 році на будівництво (придбання) житла для всіх пільгових категорій квартирного обліку?

2. Які суми заплановано в міському бюджеті 2022 року на будівництво (придбання) житла для всіх пільгових категорій квартирного обліку?

3. Які фактори, яка структура, або хто з чиновників КМДА відповідають на формування суми коштів, які необхідно виділяти з міського щорічного бюджету на придбання житла для черговиків квартирного обліку?

4. Які існують нові житлові програми для фінансової допомоги з міського бюджету у придбанні житла для пільгових категорій , зокрема багатодітним, які виховують по п'ятеро і більше дітей, та у разі народження трійні? (співфінансування)

З повагою,

Цивінська Юлія Леонтіївна

1 Attachment

צ צ ƦӦ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Департамент фінансів

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]