Скасування рішення міської ради щодо домофонів.

Гнатовський Юрий

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію.

Чи скасовано рішення Харківської міської ради
"о признании бесхозными домофонных систем и передачи их в коммунальную собственность" (№ 1290/13 от 25.09.13) та "о передаче домофонов на обслуживание КСП «Харьковгорлифт»" (№ 1390/13 от 25.12.13), відповідно до постанови Шевченківського районного суду міста Києва № 40328944 по справі № 761/19702/14-а.

З повагою,

Гнатовський Юрий

public, Харківська міська рада

Шановний Юрію!

В запиті на інформацію, який надійшов від Вас, не вказано розпорядника інформації, до якого Ви бажаєте з цим запитом звернутися.
З метою забезпечення реєстрації та розгляду запиту на інформацію згідно чинного законодавства, пропонуємо Вам вказати цей обов’язковий реквізит (наприклад, Харківській міській раді, Харківському міському голові, директору Департаменту освіти...) або заповнити бланк запиту на інформацію, який розміщено за адресою: http://www.city.kharkov.ua/ru/publichnay..., та надіслати запит на нашу адресу вдруге.
--------------------------------------------------------------------
З повагою,
відділ забезпечення доступу до публічної інформації
Департаменту діловодства Харківської міської ради
mailto: [Харківська міська рада request email]

показати цитоване