Скасування дискримінаційного рішення чернівецької міської ради

Доброго дня!

20 вересня мною було подано Звернення про здійснення перевірки рішення Чернівецької міської ради на наявність ознак дискримінації ЛГБТ-спільноти.

Поштою я отримав Відповідь Омбудсмена від 04 жовтня #252/7-C326886.18-1/24-184, в якому йшлося про те, що Секретаріат направив Чернівецькій міській раді запит, в якому, зокрема, просив міську раду скасувати рішення міської ради, що порушує право на повагу честі та гідності ЛГБТІ-спільноти.

05 листопада на мій запит (https://dostup.pravda.com.ua/request/iak...) до Чернівецької міської ради щодо того

> Які дії вчинені Чернівецькою міською радою щодо реакції на запит Уповноваженої ВРУ з прав людини до Чернівецької міської ради

Чернівецька міська рада повідомила, що надала "відповідь" до Секретаріату, без деталізації змісту відповіді. Станом на 29 листопада рішення міської ради, яке стало предметом звернення - не скасоване.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію про зміст цієї відповіді та про те, які дії вчинені в подальшому Секретаріатом для скасування рішення Чернівецької міської ради, що стало предметом мого Звернення.

З повагою,

Grygorii Sorochan