СКАРГА на бездіяльність посадових осіб у зв’язку з ненаданням відповіді на запит

Самалюк Христина Володимирівна

Доброго дня!

Самалюк Христини Володимирівни
місце реєстрації : м. Львів,
вул. Кирилівська, буд. 3-а, кв. 71-б
адреса для листування : м. Львів
вул. Городоцька, буд.174, кім.401

СКАРГА
на бездіяльність посадових осіб у зв’язку з ненаданням відповіді на запит

Самалюк Христини Володимирівни
місце реєстрації : м. Львів,
вул. Кирилівська, буд. 3-а, кв. 71-б
адреса для листування : м. Львів
вул. Городоцька, буд.174, кім.401

СКАРГА
на бездіяльність посадових осіб у зв’язку з ненаданням відповіді на запит

Я , Смалюк Христина Володимирівна перебуваю на квартирному обліку у Львівській міській раді у загальному списку, а також у списку для першочергового надання житла (як дитина-сирота, позбавлена батьківського піклування ).

«16» жовтня 2018 року я звернулася до міської ради із запитом про надання інформації (копію додаю).
Відповідно до ст.  34 Конституції України, ст. 5 Закону «Про інформацію» кожен має право на  інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.
Згідно з статтями 3, 4 Закону України  «Про доступ до публічної інформації» право на доступ до публічної інформації гарантується, зокрема, обов’язком розпорядників інформації  надавати і оприлюднювати  інформацію у тому числі за максимально спрощеною процедурою подання інформаційного запиту на інформацію.
Звертаємо Вашу увагу, що  відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження комунальним майном, у тому числі надання копій відповідних документів щодо отримання комунального майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб, які мають право на отримання комунального майна і які отримали таке майно.
Відповідно до частин 1 та 2 статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Проте, по даний час, станом сьогодні - 07.11.2018 року я не отримала відповіді на вказаний запит.
На мої неодноразові особисті звернення до чиновників міської ради мені сміються в обличчя та повідомляють, що запит ще навіть і не розглядали і невідомо коли розглянуть! «Перекручують» закон і повідомляють, що запит розглядають не 5 днів, а місяць.
Замість того, щоб надати письмову відповідь на запит - повідомляють в усному порядку що я повинна зробити – знайти іншу квартиру, знайти меншу квартиру, знайти квартиру меншої вартості. І в мене виникає запитання – чому мені не на дадуть, як передбачено законом, відповідь на запит в якому чітко зазначать що я повинна робити. Чому чиновники рекомендують усну що робити ? Чому не напишуть «свої поради» у офіційній відповіді ?

Я перебуваю на квартирному обліку у Львівській міській раді у загальному списку у списку для першочергового надання житла як дитина-сирота, позбавлена батьківського піклування . Згідно Програми 60/40 держава виділяє кошти для таких сиріт як я на житло ! Я не прошу те, на що не маю право ! Я прошу надати мені кошти, на які маю право згідно Програми 60/40 ! І прошу навчити працівників міської ради не «футболити» сиріт з одного кабінету до іншого ! В іншому випадку я змушена буду звернутися до прокуратури Львівської області а також до засобів масової інформації, що надати розголосу даній проблемі !

Відповідно до частини 1 статті 212-3 КУпАП неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України "Про інформацію", «Про доступ до публічної інформації» "Про звернення громадян" є адміністративним правопорушення.

Враховуючи наведене, прошу Вас зобов’язати посадових осіб Львівської міської ради у встановленому порядку та строки надати відповідь на мій запит, а також розглянути дану скаргу та притягнути винних осіб до відповідальності

З повагою,

Самалюк Христина Володимирівна

Головний департамент забезпечення доступу до публічної інформаці, Офіс Президента України

1 Attachment

Звернення громадян, Офіс Президента України

1 Attachment

Звернення громадян, Офіс Президента України

1 Attachment