скарга

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ярослава, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня, не можу перевести дитину з ДНЗ Подільського району в Святошинський, причина в тому що в електронному кабінеті електронної черги не відображається інформація про те що колись ми стояли в електронній черзі. Дитина відвідує на даний момент 56 ДНЗ подільського району. Я вимушена кожного дня возити дитину через весь Києв, тому що запрошення нам не надходить.
Електронна черга автоматично надсилає запрошення від дати першої реєстрації на сайті, перша реєстрація була 01.06.2016 р. , але в електронній черзі ми стоїмо від звернення 14.02.2018 р.
в Департаменті освіти молоді та спортуголовний спеціаліст департаменту освіти Іванова Тетяна Василівна,не захотіла допомогати в даному питані, надала інформація можливо Ви не розумієте, яку інформацію потрібно вказувати , можливо Ви ввели не свідоцтво про народження а своє свідоцтво про шлюб. Попросивши допомоги , що робити в цій ситуації, даний спеціаліст сказав. Нічого не робити, розбиратись в даному питанні я не буду,можливо Ви взагалі раніше не були велектронній черзі. Дивує, як люди на такій посаді можуть бути настільки некомпетентними і ледачами щоб навіть не розбиратись в даному питанні. Якби заявка в елетронній черзі була від дати першої реєстрації, ми в 2018-2019 навчальному році, перевились би ДНЗ за місцем проживання.
Заявка в електронній черзі № 00027-20180214, свдоцтво про народження І-БК 420290. Прошу допомогти в даному питанні і перевести дитину в інший ДНЗ. НЕ потрібно відправляти по всім інстанціям. Я хочу щоб моя дитина відвідувала нормальний садочок з гуртками, секціями. Я для того і маю право вибору. Я хочу щоб моя дитина розвивалась, і була в хорошому садочку. Чому я повинна терпіти через чиюсь не компетентність..

З повагою,

Ярослава

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

Міністерство освіти і науки України

 

Наша адреса:

[email address]

 

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

Міністерство освіти і науки України

 

Наша адреса:

[email address]