Система «Трембіта»: експертний висновок Держспецзв’язку

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Богдан Миколенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Богдан Миколенко

Доброго дня!

Відповідно до ст. 34 Конституції України, кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб — на свій вибір.

У п. 6.4. Постанови № 10 від 29.09.2016 Пленуму Вищого адміністративного суду України вказано, що перелік видів інформації, що може бути предметом суспільного інтересу, не є вичерпним і з огляду на характер суспільно необхідної інформації законодавство не надає вичерпного визначення цього поняття, а інформація може вважатись суспільно необхідною, якщо її поширення сприяє в т.ч. з'ясуванню та розумінню причин, які лежать в основі рішень, які приймає державний орган, орган місцевого самоврядування, його службова чи посадова особа; посиленню підзвітності і підконтрольності влади суспільству загалом, у тому числі шляхом забезпечення прозорості процесу підготовки і прийняття владних рішень; виявленню ризиків для здоров'я людей, для громадської безпеки і порядку, запобігання їм та їх наслідкам; викриттю недоліків у діяльності органів публічної влади, їхніх працівників; виявленню порушень прав людини, зловживання владою, корупційних правопорушень, неетичної поведінки публічних службовців, невиконання (чи неналежного, недбалого виконання) ними своїх обов'язків, дискримінації за будь-якою ознакою; виявленню фактів введення громадськості в оману тощо.

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.) Копію (електронну/скановану) експертного висновку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку) про відповідність компонентів Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів «Трембіта» вимогам із технічного захисту інформації.

Запитувана мною інформація не відноситься до службової, є публічною, становить суспільний інтерес й має безперешкодно надаватися на запити громадян.

З повагою,
Богдан Миколенко

Від: Publishinfo
Кабінет Міністрів України


Attachment SIneo283N1R19081216310.pdf
60K Завантажити відповідь


Відповідь у вкладеному файлі.

show quoted sections

Посилання

Від: Агентство електронного урядування в Україні

1/10-3-46-2019   Ťæ: 15.08.2019

1/10-3-46-2019   Ťæ: 15.08.2019

:  ̦ 

  Ц   ׁ  צצԦ   Ԧ  Φ  æ   ϧ  UXP Security Server Ӧ 1.8.6

 צ  Ħ   

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Кабінет Міністрів України

Прохання повідомити про отримання відповіді на запит

Посилання