система ПРОЗОРА ДАБІ, для класу наслідків СС1

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Вже деякий час функціонує
ВІДКРИТА СИСТЕМА РОЗГЛЯДУ ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ, так звана система ПРОЗОРА ДАБІ, для класів наслідків СС2 та СС3.

Щодо об’єктів з незначними наслідками (СС1), інформація про розгляд дозвільних документів у системі "Прозора Дабі" поки що відсутня.

Прошу надати інфрмацію щодо планів та етапів розвитку системи "Прозора Дабі" щодо класу наслідків СС1, в тому числі стосовно строків впровадження відкритої системи розгляду дозвільних документів для об’єктів з незначними наслідками (СС1).

З повагою,

Олександр

PUBLIC, Державна архітектурно-будівельна інспекція України

1 Attachment

Доброго дня. Відповідь знаходиться в прикріпленому файлі.

Доброго дня!

Мною отримана відмова надати інформацію щодо запиту 'система ПРОЗОРА ДАБІ, для класу наслідків СС1". Розпорядник інформації вважає, що це не є запит на публічну інформацію, оскільки інформація потребує опрацювання.

Зазначаю, що я не просив опрацьоувати інформацію, а лише надати документ (або витяг із документа), в якому зазначені плани та етапи впровадження та розвитку системи "Прозора Дабі", зокрема щодо класу наслідків СС1, в тому числі стосовно строків впровадження відкритої системи розгляду дозвільних документів для об’єктів з незначними наслідками (СС1).

Чи слід розуміти відмову надати інформацію так, що запитуваний документ із зазначеною інформацію у розпорядника відсутній? У такому випадку у відповіді мало бути вказано, хто є розпорядником зазначеної інформації.

У разі ненадання або надання неповної інформації, за мной залишається право оскаржути бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Олександр

PUBLIC, Державна архітектурно-будівельна інспекція України

1 Attachment

 

 

Доброго дня. Відповідь знаходиться в прикріпленому файлі.