Система грошових переказів paypal

Віталій Киркач-Антоненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. На підставі яких законів, норм законів. наказів і постанов уряду України, постанов та наказів правління Національного банку України, система грошових переказів paypal (сайт www.paypal.com) в Україні працює не повноцінно, тільки на оплату товарів чи послуг за кордоном або в мережі інтернет? чому громадяни України не можуть отримувати грошові перекази на свої рахунки paypal?
2. Чи ведеться робота по внесенню відповідних законодавчих змін, для повноцінної роботи системи грошових переказів paypal в Україні? Які документи, накази і нормативні акти вже прийняті і діють для вирішення цього питання?
3. Якою інформацією володіє Національний Банк України про втрати Української економіки через неможливість отримання грошових переказів з за кордону громадянами України.
4. Коли можна очікувати повноцінну роботу системи paypal на тереторії України і тим самим наблизити нашу економіку до загально-світових стандартів та європейського рівня.

З повагою,
Віталій Киркач-Антоненко

Віталій Киркач-Антоненко залишив коментар ()

Щось наш НацБанк не поспішає виконувати закон про доступ до публічної інформації шляхом відповіді на інформ-запит. Це виходить на які питання зручно - відповідаємо, на які ні - вибачте))

НБУ, Національний банк України

1 Attachment