Сектор фахової передвищої освіти, атестація на вищу категорію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вiкторiя Штельмах, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Вiкторiя Штельмах

Доброго дня, шановне панство!
Звертається до вас викладач І кваліфікаційної категорії, Штельмах Вікторія Валентинівна.
Регулюючись Законом України "Про звернення громадян"
допоможить, будь ласка, розібратися, чи можу я атестуватися у 2020-2021 н.р. позачергово на вищу кваліфікаційну категорію, якщо остання атестація на першу категорію була у 2018-2019н.р.?
Типове положення про атестацію педагогічних працівників говорить, що позачергова атестація можлива через два роки після попередньої. А в мене це березень 2019 року + 2 роки= березень 2021.
Маючи право атестуватися позачергово через два роки, але мене перевели з посади викладача на посаду Адміністратора єдиної державної бази освіти з 01.12.2014 , що не відноситься до педагогічних посад і при який педагогічний стаж зараховується по 10 місяців, що автоматично зменшує кількість педагогічного стажу, що викликає сумніви у керівництва про кількість педагогічного стажу для отримання вищої категорії. Викладаю з 01.09.2012, на момент атестації буду мати 7років 4 місяці.

З повагою, Вiкторiя Штельмах

Міністерство освіти і науки,

1 Attachment

Міністерство освіти і науки України