Штрафплощадки и Лужецкий

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Игорь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

До мене, як до голови антикорупційної Громадської організації звернувся член організації Лужецький Сергій Вікторович з повідомленням про корупцію та зловживання службовим становищем поліцію та посадовцями у місті Одесі на штрафному майданчику за адресою вул. Аеропортівська, 29а.

Так, 17 травня 2018р. інспектором патрульної служби МВС Симаченко І.В., ПОСТ СП «Дачне», транспортний засіб Лужецького Сергія Вікторовича MITSUBISHI COLT, днз ВН7660 ВХ, vin057429 було тимчасово затримано на підставі ВП 55706101 від 02.02.2018р. В той же день транспортний засіб було переміщено на штрафмайданчик, вказаний вище. Транспортний засіб в рамках виконавчого провадження не вилучався, оскільки провадження було зупинено. До теперішнього часу провадження не відновлено

На даний час про місцезнаходження транспортного засобу Лужецькому С.В. не відомо. Він отримує відписки від управління патрульної поліції та центру забезпечення ГУНП в Одеській області – транспортний засіб в системі зареєстровано, проте про місцезнаходження його ніхто не знає. Документи не надаються.
Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити наступну інформацію:

1. Повідомити інформацію про місцезнаходження MITSUBISHI COLT, днз ВН7660 ВХ, vin057429 на момент подання запиту, а також надати всі наявні документи з приводу переміщення та підтвердження місцезнаходження транспортного засобу, в тому числі роздруківки з інформаційного порталу Нацполіції «ДТП» «АРМОР».

2. Повідомити інформацію, чи передавало ДП МВС України «Інформ-Ресурс» після рішення про припинення діяльності документи та транспортні засоби на штрафмайданчику вул. Аеропортівська, 29а іншим юридичним особам. Чим це підтверджується, на підставі яких документів.

3. Чи має ДП МВС України «Інформ-Ресурс» правонаступників. Прошу надати рішення про припинення діяльності ДП МВС України «Інформ-Ресурс».

4. Повідомити де та за яких умов можливо оглянути транспортний засіб MITSUBISHI COLT, днз ВН7660 ВХ, vin057429.

5. Повідомити інформацію чи отримував Центр забезпечення ГУНП в Одеській області від ДП МВС України «Інформ-Ресурси» транспортний засіб MITSUBISHI COLT, днз ВН7660 ВХ, vin057429. Якщо ні, то повідомити про причини.

6. Повідомити як та за яких умов представники антикорупційних організацій та ЗМІ можуть здійснити інспекційне відвідування штрафного майданчику за адресою вул. Аеропортівська, 29а з метою встановлення місцезнаходження автомобіля MITSUBISHI COLT, днз ВН7660 ВХ, vin057429

7. Повідомити інформацію про посадову особу відповідальну за зберігання транспортного засобу MITSUBISHI COLT, днз ВН7660 ВХ, vin057429 на штрафному майданчику за адресою вул. Аеропортівська, 29а. Надати копії всіх документів про надходження транспортного засобу та його зберігання.

8. Хто або яка юридична особа, згідно яких документів(надати копії) має нести матеріальну відповідальність за зникнення або пошкодження транспортного засобу MITSUBISHI COLT, днз ВН7660 ВХ, vin057429.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

Якщо запитувана інформаціє не відноситься до публічної інформації, відповідь прошу надати в рамках Закону «Про інформацію» та «Про звернення громадян».

ВІДПОВІДЬ ПРОСИМО НАДАТИ ПО КОЖНОМУ ПИТАННЮ - ОКРЕМО!!!

Відповідь просимо направити на поштову адресу:

(65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд.42а),

Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду та притягнення, до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

голова громадської організації "Корупція стоп"

Француз Ігор Вікторович

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти