Штрафплощ и Луж - дополнительно

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Игорь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

В звязку, з тим, що строки по відповідям порушені, а деякими організаціями та міністерствами(Юстиції), в загалі игноруються..

ДОДАТОК

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

До мене, як до голови антикорупційної Громадської організації звернувся член організації Лужецький Сергій Вікторович з повідомленням про корупцію та зловживання службовим становищем поліцію та посадовцями у місті Одесі на штрафному майданчику за адресою вул. Аеропортівська, 29а.

Громадською організацією «Корупція-Стоп» уважно розглянуто не повну відповідь, та не по всім питанням, Департаменту інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України від 5 серпня 2020 року №322/27/04/2-2020, 323/27/04/2-2020 на запити про публічну інформацію.

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити наступну інформацію:

1. Як саме було оформлено прийом-передачу транспортного засобу MITSUBISHI COLT, днз ВН7660 ВХ представнику стягувача. Прошу надати копію відповідного акту.
Якщо акт прийому-передачі відсутній прошу повідомити про підстави.

2. В рамках передачі транспортного засобу, повинна бути проведена оцінка транспортного засобу, експертами.
Надати копію проведеної оцінки транспортного засобу.

3. Як саме було встановлено повноваження Абрамяна Сергія Файнбертовича, саме як представника стягувача у виконавчому провадженні.
Надати копію відповідного документу.

4. Де можливо ознайомитись з оригіналом запиту державного виконавця Ю.В. Залипаева.
Прошу повідомити місце ознайомлення та зазначити час.

5. На підставі яких документів та в рамках яких повноважень ДП МВС України «Інформ-Ресурси» передавало транспортний засіб MITSUBISHI COLT, днз ВН7660 ВХ представнику стягувача, якщо відповідно до інформації ї ЄДР підприємство, починаючи з 29.10.2018 р. перебуває в стані припинення.

6. Надати копію довіреності Абрамяна Сергія Файнбертовича на те, що він представляє інтереси «Приватбанку»

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

Якщо запитувана інформаціє не відноситься до публічної інформації, відповідь прошу надати в рамках Закону «Про інформацію» та «Про звернення громадян».

ВІДПОВІДЬ ПРОСИМО НАДАТИ ПО КОЖНОМУ ПИТАННЮ - ОКРЕМО!!!

Відповідь просимо направити на поштову адресу:

(65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд.42а),

Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду та притягнення, до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

голова громадської організації "Корупція стоп"

Француз Ігор Вікторович

sbu_public, Служба безпеки України

1 Attachment