Штраф

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гошовський Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гошовський Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Постановою про відкриття виконавчого провадження старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішення департаменту ДВС Міністерства юстиції України Сніжинським Т.Є. відкрито виконавче провадження № 65364150 від 11.05.2021р. щодо поновлення Гошовського В.С. на посаді та визначено для Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками строк на добровільне виконання рішення суду протягом 10 робочих днів.
Враховуючи те, що станом на 25.06.2021 року рішення суду не виконано, 25.06.2021р. державним виконавцем винесено постанову про накладення штрафу на боржника в сумі 5100,00 грн. за невиконання рішення суду без поважних причин.
Відповідно до частини 1 ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження» сторони виконавчого провадження та прокурор як учасник виконавчого провадження мають право ознайомлюватися з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії, заявляти відводи у випадках, передбачених цим Законом, мають право доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження, право оскаржувати рішення, дії або бездіяльність виконавця у порядку, встановленому цим Законом, надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечувати проти клопотань інших учасників виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими законом.

Відповідно до ст. 34 Конституції України кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Відповідно до частини 1 ст. 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

Враховуючи викладене вище, прошу надати інформацію: чи сплачено Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками штраф у розмірі 5 100, 00 за невиконання рішення суду без поважних причин. У разі сплати прошу повідомити дату отримання даних коштів від Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

З повагою,

Гошовський Володимир

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]