Штатний розпис тех персоналу ЗОШ №7 м. Полтава

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Відповідно до п.23 Методичних рекомендацій з питань порядку формування штатів загальноосвітніх навчально-виховних закладів (лист Міністерства освіти і науки України №1/9-234 від 19.06.2001р. із змінами і доповненнями) посада прибиральника приміщень вводиться із розрахунку 0,5 посади на кожні 250 кв. м. площі, що прибирається.
У школах, де заняття проводяться в другу зміну або є групи продовженого дня, додатково вводиться посада з розрахунку 0,5 посади на 250 кв. м. площі. При розрахунку площі, що прибирається, не враховується площа класних кімнат (кабінетів) 8-11 кл
Тобто, діти до 8го класу взагалі не повинні прибирати шкільні кабінети.
У ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченко № 7 міста Полтава, учні 6го класу миють підлогу у кабінеті загального користування, без будь яких засобів захисту. Вони бовтаються у холодній, брудній воді голими руками! Деякі господині, навіть миючи підлогу в себе вдома застосовують перчатки. А якщо від холодної води діти застудяться. Риніти і ангіни зараз як епідемія. А ще гірше, шкірні захворювання, лишаї та ін. І взагалі мені не зрозуміло чому діти повинні виконувати роботу дорослої людини, яка за це повинна отримувати заробітну плату. В штаті кожної школи є технічний персонал.
Розмова із класним керівником і директором ЗОШ №7 м. Полтава, не дали результатів. На їх думку "трудотерапія" корисна для дітей.

Зогляду на це, прошу надати інформацію по штатному розпису по технічному персоналу( прибиральниці) в ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченко №7 м.Полтава ,на 2019-2020 навчальний рік.

З повагою,

Діана Калита

Централізована бухгалтерія Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]