Штатний розпис школи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Котова Руслана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Котова Руслана

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ
Відповідно до заяви директора школи № 173 м. Києва Януш І.В., яку вона зробила 14 січня 2020 року через соціальну мережу Фейсбуйк (силка https://m.facebook.com/story.php?story_f...), до штатного розпису школи № 173 м. Києва була введена посада «денного вахтера», з метою працевлаштування громадянина Кравченко Олександра Миколайовича.
Згідно з Типовими штатними нормативами закладів загальної середньої освіти, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 № 1205, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 22 грудня 2010 р. за № 1308/18603, які поширюються на усі типи закладів загальної середньої освіти, в тому числі опорні заклади загальної середньої освіти та їх філії, крім шкіл-інтернатів усіх типів, спеціальних, санаторних шкіл, шкіл соціальної реабілітації та вечірніх (змінних) шкіл, та визначають максимальну кількість посад (штатних одиниць) не передбачена посада «денного вахтера».
Штатний розпис школи розробляється в межах затвердженого центральними та місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування фонду заробітної плати, дотримуючись найменування посад, передбачених цими Типовими штатними нормативами.
Введення в штатний розпис школи посади непередбаченої Типовими штатними нормативами закладів загальної середньої освіти задля працевлаштування певної особи може мати ознаки корупції. Але такі дії точно є перевищенням директоркою школи своїх повноважень. При цьому відбувається нецільове використання бюджетних коштів, що свідчить про порушення директоркою школи фінансової дисципліни.

Враховуючи вищенаведене прошу надати копію штатного розпису школи № 173 м. Києва, повідомити на яких правових підставах була введена у штатний розпис школи № 173 м. Києва посада «денний вахтер», які посадові обов’язки на цій посаді виконує працівник, який посадовий оклад передбачений для цієї посади та які його джерела фінансування.

З повагою,

Котова Руслана

Управління освіти Солом"янської РДА,