Штатний розпис шк №16 м. Одеси

Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. надати інформацію про чисельність прибиральниць за штатним розкладом на 2019/2020 н.р. у школі №16 м. Одеси (копія штатного розкладу).
2. посадові інструкції прибиральниць з метою визначення, хто саме і як часто має прибирати приміщення навчальних класів в школі №16
3. інформацію про інший персонал зазначеної школи, який передбачено у штатному розкладі на 2019/2020 н.р. (копія штатного розкладу)

Оскільки інформация має суспільний інтерес, прошу надати інформацію по кожному з пунктів в електронному вигляді (а саме у вигляді чітких сканкопій)

У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Ірина Коновал

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Ірина Коновал залишив коментар ()

Доброго дня!
Відповідь на сотанній 5-ій сторінці нечитабельна.
Прошу надати інформацію у вигляді чіткої сканкопіі (можливов іншому формату)
Дякую