Шпитьківська ЗОШ

Кучеренко Марія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки коштів (у грн) отримав бюджет Києво-Святошинського району із субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” з державного та обласного бюджетів?
2. В якому обсязі (у грн) районний бюджет дофінансовує школи району у забезпеченні загальної середньої освіти “Нова українська школа” ?
3. Скільки коштів ( у грн) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів (зазначте цифри за цими трьома статтями вират), на ремонт та підготовку нового освітнього простору у ШПИТЬКІВСЬКУ ЗОШ
4. Хто відповідає за відповідність обладнання, що закуповується, вимогам НУШ
Прошу надати інформацію у встановлений законодавством термін. Надсилаю повторний запит і у разі ненадання або надання неповної інформації, будемо оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Кучеренко Марія

Від: Внутрішня політика

Києво-Святошинська районна державна адміністрація

Посилання