Шлагбаум

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Захарчук Артур, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Захарчук Артур

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. На якій підставі групою мешканців встановлено 3 (три) шлагбауми на прибудинковій території багатоквартирного будинку ( не ОСББ ) за адресою : м.Київ Голосіївський проспект 68.
2. Які дозвільні документи є на їх встановлення.
3. На якій підставі за цією ж адресою встановлено бетонні напівкулі в дворі
4. В разі виявлення порушення чинного законодавства України прошу також надати мені інформацію про їх усунення.

З повагою,

Захарчук Артур

Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Захарчук Артур

Доброго дня!
В доповнення до запиту прошу надати інформацію :
1. Відповідно до пункту 3.2 "Правил благоустрою міста Києва" чи була надана проєктно-дозвільна документація мешканцями які встановили 3 шлагбауми .
2. Відповідно до ст.21 а також ст.42 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" хто несе відповідальність за самовільне встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху.
3. Які вжиті заходи для припинення протиправних дій групи мешканців багатоквартирного будинку (не ОСББ)

З повагою,

Захарчук Артур

Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]