Шлагбаум

Захарчук Артур

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. На якій підставі групою мешканців встановлено 3 (три) шлагбауми на прибудинковій території багатоквартирного будинку ( не ОСББ ) за адресою : м.Київ Голосіївський проспект 68.
2. Які дозвільні документи є на їх встановлення.
3. На якій підставі за цією ж адресою встановлено бетонні напівкулі в дворі
4. В разі виявлення порушення чинного законодавства України прошу також надати мені інформацію про їх усунення.

З повагою,

Захарчук Артур

Бойко Оксана Анатоліївна, Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

- 26.05.2021 100-7416

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Бойко Оксана Анатоліївна, Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

- 26.05.2021 100-7416

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Оксана Бойко,

1 Attachment

Лист - Захарчук Артур від 26.05.2021 № 100-7416

Захарчук Артур

Доброго дня!
Хочу ще раз підкреслити про що написано в запиті,а саме що в нашому будинку не має ОСББ. ------- не має.
Тому посилання на ст.12.,16. Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирних будинків"є недоречним.
Яке може бути.... "Рішення загальних сборів, прийняте відповідно до статуту, є обов'язковим для всіх співвласників" , коли в нас не має ОСББ, не має статуту !!!!!!
А відповідно ст.42 Земельного Кодексу України в нашому будинку не має оформленої передачі у власність земельної ділянки або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку. Бо цей порядок покищо не встановлено Кабінетом Міністрів України.
Тому і мій запит полягає в тому щоб розібратися в цій колізії.Люди чинять самоуправство не маючи під цім ніякого законного підгрунтя.

З повагою,

Захарчук Артур

Захарчук Артур

Доброго дня!
Є ще одне дуже істотне зауваження.
В відповіді Ви пишете. .." 25.05.2021 спеціалістом відділу контролю за благоустроєм
представнику обслуговуючої організації Філоновій С.О. внесено припис N 2110001667 з вимогою надати поєктно- дозвільну документацію на розміщення шлагбаумів"..
Нагадую обслуговуючою організацією є ТОВ "Сучасний Дім -1" .
А Філонова С.О. не є представником ТОВ а є мешканкою яка якраз очолювала незаконну установку шлагбаумів. З яких пір мешканці стали представляти обслуговуючу організацію.
Тому доцільно вручити припис обслуговуючій організації яка несе відповідольність за територію де розташований будинок.

З повагою,

Захарчук Артур