Школа №100, фінансування.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія Серебрянська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Наталія Серебрянська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати  інформацію про всі джерела фінансування школи №100 м. Одеса. Чи здійснюється фінансування саме цієї школи, окрім коштів батьків учнів, Державою, благодійним фондом, здачею в оренду шкільних приміщень і території школи (стадіону) та іншими джерелами?

2. Прошу надати договори школи №100 м.Одеса з усіма організаціями, яким школа здає в оренду свої приміщення і територію (стадіон).  Хто саме і на що може розпоряджатися отриманими грошима зі зданих в оренду шкільних приміщень і території? Прошу дати відповідний документ.

5. Надати указ чи інший документ, згідно якому в разі нестачі держфінансування можна залучати до фінансування школи і вирішення проблем з ремонтом та потреб школи інші організації, депутатів, спонсорів та інші джерела допомоги.

6. Визначений перелік небхідного ремонту, меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для школи №100 м. Одеса на 2019/2020 учбовий рік.

7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування для ремонту школи №100 та закупівлі необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів за рахунок батьків?

8. Прошу надати всі копіі інформації подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора школи №100 м.Одеса на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної освіти та необхідного ремонту за 2019 рік.

У разі ненадання або надання неповної інформації я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмена.

З повагою,

Наталія!

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Наталія Серебрянська

Доброго дня!

Я залишала запит 22 вересня, навіть з відстрочкою на 20 днів відповідей до сих пір немає. Прошу надати відповіді на всі питання в даному запиті.

З повагою,

Наталія!

Одеська міська рада

1 Attachment

Надсилаємо повторно відповідь на запит