Школа естетичного виховання для дітей ВПО

Аліна Гончарова

Добрий день, Володимире Олександровичу!
Я - художник, керівник, організатор, куратор , викладач в Арт-центрі "Зело" в м.Полтава. Як Ви знаєте, саме це місто на даний час надає прихисток багатьом людям і, головне, дітям, які були вимушені залишити рідні міста через цю страшну війну.
Я, разом із своїм чоловіком Ярославом, втілили в життя масштабний соціальний проект "Школа естетичного виховання для дітей внутрішньо-переміщених осіб" де дітки займаються абсолютно безкоштовно.
Вся інформація про життя проєкту і успіхи дітей за посиланням, де Ви зможете ознайомитися більш детально. На сьогоднішній день за майже 4 тижні роботи, ми змогли створити надихаючі і цікаві уроки для 165 діток внутрішньо-переміщених осіб у Полтаві та ще 25 дітям, які долучаються онлайн. Наша головна мета - сформувати духовно багатого, освіченого, успішного громадянина України. Діти отримують всебічний розвиток за такими напрямками:
- образотворче мистецтво,
- декоративно-прикладне мистецтво,
- акторський розвиток та імпровізація,
- музикування,
- сучасна руханка.
Ще ми мріємо відкрити класи з англійської мови, ліплення та школу продюсера.
Крім того, більше 80 діточок зараз перебувають списку очікування...
У нас вже є багато доброчинців і партнерів, волонтерів та ентузіастів, які допомагають нам. Ми будемо вершити цю справу допоки у нас стане сил та ентузіазму незалежно від обставин, однак, нам дуже зараз необхідна Ваша, інформаційна підтримка. Просимо Вас поширити інформацію про нашу ініціативу у соціальних мережах, месенджерах, чатах: https://biggggidea.com/project/aesthetic...
Ми прагнемо забезпечити сталий розиток Школи естетичного виховання і прийняти всіх діточок, які цього потребують.
У суботу 09.04.22 до нас в арт -центр завітала Ірина Верещук, яка на власні очі бачила ті умови, в яких у нас працюють діти. Ми передали їй для ознайомлення всю інформацію про нас та наш проєкт.
Ми будемо Вам безмежно вдячні, якщо, при можливості, перебуваючи в Полтаві Ви завітаєте до нас.
Будьте певні, що посіяні Вами і нами зерня проростуть красою українських поколінь!
З повагою і найщирішими бажаннями якнайшвидшої перемоги, голова ГО "Художників "ПЕКТОРАЛЬ" Аліна Гончарова (член НСХУ)

https://drive.google.com/drive/folders/1...

З повагою,

Аліна Гончарова