Школа 6

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора Новомосковської ЗОШ №6 на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).

2. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста в 2018 році Новомосковській ЗОШ №6 по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?

3. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2018 року буде закуплено для першого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2018/2019 навчальному році у Новомосковській ЗОШ №6? Хто саме відповідає за закупівлю?

З повагою,

Сергій

Коваленко Ірина Звернення громадян,

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

Анна залишив коментар ()

Доброго дня, інформація не надана! Ви порушуєте ЗУ «Про доступ до публічної інформації»

Доброго дня!

Інформація не надана! Ви порушуєте ЗУ «Про доступ до публічної інформації»

З повагою,

Анна

Коваленко Ірина Звернення громадян,

Доброго дня Анно уточніть будь-ласка на який запит Вам не надано відповідь?
12.09.2018 12:46, Анна <[FOI #37963 email]>

show quoted sections

-- реклама -----------------------------------------------------------
Милі квартири чекають на милих господарів!
Чекають саме Вас! https://goo.gl/iptNm5