Щодо звільнення працівників

Володимир Семенков

Доброго дня! Шановне керівництво Міністерства охорони здоров'я України, ГО "Україна без корупції" та безпосередньо її голова В.Семенков висловлює підтримку позиції міністерства щодо реформи охорони здоров'я!!! Проте в ГО "Україна без корупції" виникло занепокоєння щодо подальшої роботи в Міністерстві хорошого спеціаліста, професіонала Мазурець М.А.
Як на стало відомо начальником Відділу взаємодії з підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери до сфери управління міністерства Ярошовцем Я. та особливо його заступником славнозвісним Лісовським В.Б. здійснювався тиск на головного спеціаліста Мазурець М.А., яка виконувала основну роботу у відділі, що давало надію громадянам, що хоч одна людина у цьому відділі працює та зможе добудувати дитячу лікарню "ОХМАТДИТ". Але зараз надія згасла. Під тиском пана Ярошовця Я. та пана Лісовського В. Мазурець М.А. була змушена залишити посаду у Відділі взаємодії з підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери до сфери управління міністерства.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
яка підстава звільнення Мазурець М.А. з посади головного спеціаліста Відділу взаємодії з підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери до сфери управління міністерства;
яка кількість документів перебуває на опрацюванні у Відділі взаємодії з підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери до сфери управління міністерства з 01.11.19 по 10.12.19;
скільки документів резолюцією керівництва розписано на Мазурець М.А. з 01.11.19 по 10.12.19.

З повагою,

Володимир Семенков

Від: Відділ державної служби

Посилання