Щодо змін до правил перетину блокпостів в Донецькій і Луганській областях

Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу Вас надати мені:
1). копіі усіх змін до наказу Командувача об'єднаних сил № 208 від 26.06.2018 "Про затвердження Алгоритму дій особового складу, який виконує завдання на блокпостах, інших об'єктах по перевірці осіб не залучених до проведення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російськоїї Федерації у Донецькій та Луганській областях, працівників правоохоронних органів та інших осіб, які залучаються до проведення таких заходів в районі проведення операції об'єднаних сил";
2). якщо запитувана мною інформація частково відноситься до інформації з обмеженим доступом - витримки зі змін до наказу Командувача об'єднаних сил № 208 від 26.06.2018, які є публічною інформацією.

Копії документів прошу Вас надіслати у письмовій формі або на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, або у електронній формі (скан-копії документів) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації". Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону "Про доступ до публічної інформації".

Нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону "Про доступ до публічної інформації", публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Принагідно висловлюю Вам щиру подяку від імені колег за наданий свого часу текст наказу Командувача об'єднаних сил № 208 від 26.06.2018.

Лебедь Михайло Олександрович, 

член правління ГО "Правозахисна ініціатива" 

14.12.2018

Лебедь Михайло Олексндровч залишив коментар ()

Відповідь не була надана. Мовляв, інформація з обмеженим доступом. Треба надсилати повторний запит з роз'ясненнями.