Щодо змін до інструкціїї про порядок перебування в районі здійснення ООС

Лебедь Михайло Олексндровч

Добрий день!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу Вас надати мені:
1). копію наказу Командувача об'єднаних сил № 186 від 19.06.2018 (зміни до наказу Командувача об'єднаних сил № 26 від 26.04.2018 "Про затвердження Інструкції про порядок перебування в районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, осіб не залучених та військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб, які залучаються до проведення таких заходів");
2). копії усіх інших змін до наказу Командувача об'єднаних сил № 26 від 26.04.2018;
3). якщо запитувана мною інформація частково відноситься до інформації з обмеженим доступом - витримки з запитуваних наказів, які є публічною інформацією.

Копії документів прошу Вас надіслати у письмовій формі або на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, або у електронній формі (скан-копії документів) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації". Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону "Про доступ до публічної інформації".

Нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону "Про доступ до публічної інформації", публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Принагідно висловлюю від імені колег щиро дякую Вам за витримки з наказу Командувача об'єднаних сил № 26 від 26.04.2018, які не відносяться до інформації з обмеженим доступом.

Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО "Правозахисна ініціатива"
14.12.2018

Лебедь Михайло Олексндровч залишив коментар ()

Відповідь на аналогічний текст запиту отримала дружня організація.

Лебедь Михайло Олексндровч залишив коментар ()

На мій запит отримав відмову. Мовляв, інформація з обмеженим доступом.