Щодо здійснення закупівлі човнів для українских спортсменів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Григоренко Вадим, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Григоренко Вадим

Доброго дня!
На телевізійному каналі 2+2 29 квітня 2021 року у програмі «Секретні матеріали» вийшов сюжет під назвою «Аферисти отримали 2,6 мільйони гривень від Міністерства молоді та спорту» (посилання: https://tsn.ua/video/video-novini/aferis...) щодо закупівлі човнів Державним підприємством «Укрспортзабезпечення».
Ознайомившись з матеріалами сюжету та інформацією щодо зазначеної закупівлі, яка знаходиться у системі електронних закупівель «Прозорро», як громадянин України, податки якого, зокрема, витрачаються на підтримання іміджу України на міжнародній спортивній арені, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи було під час визначення переможцем процедури закупівлі UA-2021-02-18-012563-b «Човни академічні під вагу спортсмена 65-75 кг. (ДК 021:2015: 34520000-8 Човни), наказ № 44, веслування академічне» враховано, що Фізична особа-підприємець Яхнієнко Олександр Васильович, ІПН 2598002756, який нібито, згідно з поданими переможцем процедури закупівлі Фізичною особою-підприємцем Захаровим Юрієм Юрійовичем документами, виступив офіційним представником виробника Емпахер ГМБХ в Україні та зобов’язався надавати послуги з гарантійного обслуговування придбаних човнів, припинив свою діяльність, згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ще у 2019 році?
2. Чи зверталась Державна Установа «УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ «УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» до Фізичної особи-підприємеця Яхнієнко Олександра Васильовича під час визначення переможця процедури закупівлі UA-2021-02-18-012563-b «Човни академічні під вагу спортсмена 65-75 кг. (ДК 021:2015: 34520000-8 Човни), наказ № 44, веслування академічне, або відповідно до договору 6/44 від 23.03.2021. Якщо так, надати копії таких звернень та відповіді на них.
3. Чи зверталось Міністерство молоді та спорту України та/або Державна Установа «УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ «УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» до правоохоронних органів стосовно фактів, викладених у сюжеті «Аферисти отримали 2,6 мільйони гривень від Міністерства молоді та спорту»? Якщо так, то зазначити вихідні номери та адресати таких звернень та результати їх розгляду.
4. Чи зверталось Міністерство молоді та спорту України та/або Державна Установа «УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ «УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» до правоохоронних органів стосовно факту надання у складі тендерної пропозиції Фізичної особи-підприємця Захарова Юрія Юрійовича гарантійних листів від Фізичної особи-підприємця Яхнієнко Олександра Васильовича, діяльність якого була припинена ще у 2019 році, що може свідчити про підробку Фізичною особою-підприємцем Захаровим Юрієм Юрійовичем документів тендерної пропозиції? Якщо так, то зазначити вихідні номери та адресати таких звернень та результати їх розгляду.

Прошу надати відповідь у строки, встановлені чинним законодавством, на мою електронну адресу, із використанням сервісу «Доступ до правди».

З повагою,

Григоренко Вадим

Міністерство молоді та спорту України

1 Attachment