Щодо заробітної плати.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надайте будь-ласка роз'язснення щодо підвищення заробітної плати в установах державної влади (місцеві обласні (районні) державні адміністрації) та місцевого самоврядування (обласні (міські) ради), а саме повну детальну інформацію з конкретними цифрами по категоріям і рангам.
Після підвищення заробітної плати в установах місцевого самоврядування, по тім даним що мені відомо, керівникам зазначених установ заробітну плату підвищили, а звичайним спеціалістам її залишили на тому ж рівні на якому вона й була. Чи відповідає зазначена інформація дійсності? І останнє, яка відповідальність передбачена за невірно нарахована заробітну плату і як працівник може самостійно порахувати розмір своєї заробітної плати, з метою перевірки правильності її нарахування бухгалтерію установи?
Інформацію прошу надати у найкоротший термін.

З повагою,

Василь Олександрович Мозговий

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment

Терещенко Н.В.,

1 Attachment

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Документ 226/0/103-17 від 11.10.2017 16:46:55
Щодо підвищення зарплати в держорганах