Щодо заповенення листків непрацездатності

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Офіційні документи, що є підставою у Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування у Запорізькій області вимагати вносити до листка непрацездатності юридичну адресу підприємства.
Оскільки, Інструкцією про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 3 листопада 2004 року № 532/274/136-ос/1406.
Відповідно до пункту 3.1 вказаної Інструкції на лицьовому боці вказують місцезнаходження підприємства, а не місце реєстрації юридичної особи.
Статтею 93 Цивільного кодексу України офіційно визначено поняття місцезнаходження юридичної особи.
Місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.

З повагою,

Наталія

Від: Управління доступу до публічної інформації
Офіс Президента України

Шановні заявники!
Інформуємо, що адреса електронної пошти [Офіс Президента України request email] призначена лише для подання письмових запитів на інформацію.
Електронні звернення громадян в Офісі Президента України приймаються шляхом заповнення відповідної електронної форми. На сторінці «Звернення громадян» Офіційного інтернет-представництва Президента України (https://www.president.gov.ua/appeals/app...) розміщено інтернет-посилання на вказану форму, текст посилання: «Подати електронне звернення (для громадян)».
Дякуємо за розуміння.
Департамент з питань звернень громадян

show quoted sections

Посилання