Щодо запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анна М, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Стаття 325 Кримінального кодексу України передбачає покарання за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.
Отже, людина, яка знає, що в неї коронавірус чи є контактною особою з хворими на коронавірус, і не перебуває на в самоізоляції вона наражає людей на небезпеку. При цьому вона може бути притягнута до адміністративної або кримінальної відповідальність. У разі, якщо людина попереджена та вона точно є розносником хвороби, вона має бути притягнута до кримінальної відповідальності.
Враховуючи, що у районі в навчальних закладах є непоодинокі випадки захворювання вчителів та членів їх сімей, і вони являються контактними особами та розносниками хвороби, проте ніхто про таке нікого не повідомляє, йдуть мовчки на лікарняний, коли вже вкрай себе почувають погано, а школах району починають хворіти діти,
на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): відповідно до статті ЗУ «Про публічну інформацію» прошу надати наступну інформацію:
1. Чи були попереджені працівники відділу освіти та навчальних закладів про відповідальність за наражання людей на небезпеку? Яким чином? Надати підтверджуючі матеріали.
2. Враховуючи, що карантинні обмеження діють з березня 2020 року , чи хоч один працівник перед початком навчального року та прийом дітей на навчання пройшов тест на коронавірус? Якщо так, то кількість?
3. Щодо кількості вчителів, які наразі перебувають на лікарняному, в розрізі по кожному навчальному закладу району?
4. Чи вжито заходів щодо переведення навчальних закладів, де є хворі, на дистанційне навчання?
5. Щодо кількості начальних закладів району, які переведені на дистанційне навчання, на змішану форму навчання? Кількість начальних закладів, які перебувають на очному навчанні?

З повагою,

Анна М

Яготинська райдержадміністрація

Дякуємо, отримали.
Вдалого дня!

Яготинська РДА, Яготинська райдержадміністрація

1 Attachment

повідомте, будь ласка, про отримання

Яготинська районна державна адміністрація