Щодо запланованих та викорастаних коштів освітньої субвенції у 2018 році

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію по кожному району окремо в розрізі КОЖНОГО навчального закладу:

1. Запланований обсяг освітньої субвенції відповідно до Порядку та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», затв. постановою КМУ від 04.04.2018 № 237 (далі Порядок 237) в 2018 році;

2. Профінансований обсяг освітньої субвенції згідно Порядку 237 в 2018 році ( з зазначенням сум співфінансування - державний/місцевий бюджет);

3. Розмір повернутих коштів, які спрямовувались на освітню субвенцію визначеною Порядком 237 станом на 31.12.2018р ( з зазначенням сум співфінансування - державний/місцевий бюджет) .

У разі ненадання або надання неповної інформації, буде оскаржано бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Катерина Кучер

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Катерина Кучер писал 2019-02-23 09:55:

show quoted sections

Доброго дня! Пані Катерино, Ваш запит прийнято, сьогодні буде
передано в канцелярію для реєстрації в системі електронного
документообігу. Інформуємо про зміну електронної пошти Департаменту
освіти і науки: [email address]

Посилання

Від: ekonomict GUON

З повагою, Управління економіки і фінансів, Департаменту освіти і
науки,молоді та спорту в.о.Київради (Київської міської державної
адміністрації)

Посилання