Щодо Закономроекту №3357 від 26.10.2015

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег Григоренко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олег Григоренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Назвіть приклади країн в яких успішну економіку створили бюджетники, пенсіонери, льготники та ін.
2. Яким чином підвищення пенсій, субсидій, льгот, податків стимулює продуктивність праці в генераторі добробуту нації - реальному секторі економіки?
3. Для створення інноваційної економіки що має спонукати інноваційних спеціалістів (інженерів, технологів, вчених) працювати в країні з самою низькою робочою силою? Залишити США, Європу, Китай, та переїнати в Україну?
4. Назвіть прізвище автора соціалістичного змагання з підвищення кількості виданих субсидій, замість підвищення рівня зарплат в реальному секторі економіки.
5. Яким чином законопроект №3357 від 26.10.2015 може завадити створенню конкурентноспроможної ефективної економіки?

З повагою,

Олег Григоренко

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

О. ГРИГОРЕНКУ
[FOI #6708 email]

Шановний пане Олегу!

За результатами опрацювання Вашого листа від 28.10.2015, що надійшов на електронну адресу Секретаріату Кабінету Міністрів для запитів на публічну інформацію, у межах компетенції повідомляємо.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Частиною п’ятою статті 19 Закону визначено, що запит на інформацію має містити загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.
Згідно частини другої статті 2 Закону цей Закон не поширюється, зокрема, на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.
Ваш лист за змістом не відповідає вимогам до запиту на інформацію, містить по суті прохання надати роз’яснення з окремих питань щодо економічного та соціального розвитку України та інших держав світу, а також надати коментар стосовно ініційованого народними депутатами України законопроекту від 26.10.2015 № 3357, тому не може бути розглянутим відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Разом з тим, згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, обласні, Київську міську державні адміністрації.
Відповідно до Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 17.06.2015 № 423, Мінсоцполітики є центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику, зокрема у сфері праці та соціальної політики, загальнообов’язкового державного соціального та пенсійного страхування, здійснення державного нагляду та контролю за додержанням вимог законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.
Положенням про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 20.08.2014 № 459, визначено, що Мінекономрозвитку є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, зокрема, державну політику економічного розвитку.
Одночасно інформуємо, що відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).
Звернення може бути усним чи письмовим.
Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні «гарячі лінії» та записується (реєструється) посадовою особою.
Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Ураховуючи викладене, пропонуємо Вам звертатися в установленому порядку до Мінсоцполітики та Мінекономрозвитку або зателефонувати на урядову «гарячу лінію» 0800507309.
Одночасно повідомляємо, що електронне звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет через спеціальну форму реєстрації в системі «Електронне звернення» за адресою: http://ukc.gov.ua/login_ext/.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване