Щодо заяв про зміну результату голосування депутата - 2

Шановний Верховна Рада України,

Прошу вважати цей лист повторним (уточненим) запитом на інформацію. Попередній запит (https://dostup.pravda.com.ua/request/shc...)

Згідно інформації про результати голосування, що публікуються на офіційному сайті ВРУ, там є непоодинокі примітки, в яких повідомляється, що до голови ВРУ чи до керівника апарату ВРУ надходять заяви від народних депутатів про те, що "вважати його/її результат голосування чи реєстрації відмінним від того, який зафіксований системою голосування".

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Якими документами регламентується можливість подачі таких заяв народними депутатами України та копії цьих документів?

2. Якими документами регламентується оприлюднення інформації про подачу таких заяв народними депутатами України на сторінці результатів голосування та копії цих документів?

3. Копію такої заяви від народного депутата України Івана Рибака, а саме: Заяви народного депутата України Рибака І. П. з проханням вважати результатом його голосування - "За" під час Поіменного голосування про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності для "злодіїв в законі" та за злочини, вчиненні злочинними угрупованнями) (№1188) - за основу, яку відбулося 17.05.2016 року

З повагою,

Grygorii Sorochan

Mail Delivery System, Верховна Рада України

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти