Щодо заборони батькам заходити в приміщення шкіл Львова

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Пономарева Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Пономарева Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) перелік нормативно-правових актів (вкажіть статті), чи інших документів, згідно котрих батькам учнів Львова заборонено заходити в приміщення шкіл, супроводжувати учнів до їхніх класів? Назвіть законодавчі підстави таких заборон в окремих школах Львова.

2) чи існує наказ (інший розпорядчий документ) управління освіти, котрий забороняє батькам заходити в приміщення школи і супроводжувати дитину до навчального класу?

3) прошу надати інформацію і відповідь на запитання, чи є правомірною заборона батькам (учасникам навчального процесу) заходити до приміщень навчальних закладів, супроводувати дітей до навчальних класів - з боку керівництва, адміністрації, вчителів чи персоналу школи, охоронних фірм тощо.

Відповідь просимо скерувати по кожному пункту окремо, зберігши нумерацію.

З повагою,

Пономарева Олена

Управління освіти Львівської міської ради,

1 Attachment

З повагою, управління освіти!