Щодо забезпечення житлом прокурорчика Коптєва

Свистун Олег Іванович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи перебував або перебуває прокурор Криворізької місцевої прокуратури №1 Коптєв Ігор Сергійович на квартирному обліку?
2. Чи мав або має прокурор Криворізької місцевої прокуратури №1 Коптєв Ігор Сергійович право на позачергове забезпечення житлом?
3. Чи приймалось протягом 2016-2020 років виконавчим комітетом Металургійної районної у місті ради та Металургійною районною у місті радою рішення про виділення житла прокурору Криворізької місцевої прокуратури №1 Коптєву Ігорю Сергійовичу? Якщо так то надайте будь-ласка копії цих рішень.
4. Чи надавав до виконавчого комітету Металургійної районної у місті ради прокурор Криворізької місцевої прокуратури №1 Коптєв Ігор Сергійович будь-які докумети, які б свідчили про те, що в нього відсутнє у власності житло та він навмисно не погіршив свої житлові умови шляхом відчуження власного житла? Якщо так, то прошу вказати які саме документи надавались (наприклад особиста заява, витяг з реєстру і т.п.).

З повагою,

Свистун Олег Іванович

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]