Щодо забезпечення прав громади Львова на користування стадіоном

Пономарева Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надайте інформації та копії документи (рішення, висновки, ухвали, листи тощо), котрі обгрунтовують необхідність забудови громадської території, власності громади міста - земельної ділянки за адресою м.Львів, вул.Януша, 1, на котрій знаходиться стадіон "Прогрес" (громадську територію котрого має намір забудувати ФК "Карпати" і щодо котрого 15.05.19 відбувалось громадське слухання щодо розроблення детального плану території у районі вул. Б. Януша, вул. Жовківської).

2). надайте інформацію та копії документів, котрі свідчать, що рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 14.09.2018 № 1000 та № 1055 від 28.09.2018 були прийняті з першочерговим забезпеченням та врахуванням інтересів та потреб мешканців зазначеної території, оскільки ФК Карпати забороняє їм вільний доступ на вказаний стадіон.

3) надайте інформацію та копії всіх документів, що свідчили б про те, що даний стадіон (стадіон "Прогрес", вул.Януша,1) не потрібен громаді Львова, відсутня потреба у використанні прилеглими навчальними закладами (садки, школи, інститут, заклад, що працює з сиротами та з дітьми з проблемних сімей тощо). Чи досліджувалось це питання Львівською міською радою, виконкомом ЛМР, структурними підрозділами? Надайте копії відповідних документів.

4) надайте інформацію та копії документів, котрі свідчить про те, що в даному контексті комерційні інтереси забудовника території та ФК Карпати є першочерговими та пріорітетнішими за інтереси, потреби та права громади району на вільний доступ у будь-який час та на будь-яку тривалість на територію стадіону - спортивної зони та спортивного дозвілля, що є у власності громади міста Львова.

Інформацію прошу надавати на кожне конкретне запитання, зберігши черговість.

Інформацію та електронні копії документів прошу надати на електронну скриньку за адресою:
[email address]

З повагою,

Пономарева Олена