Щодо забезпечення класу Інтелект України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Witer Włodzimierz, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи розподіляється субвенція на НУШ між звичайним класом (НУШ) і комерційним (Інтелект України)? Якщо так, зазначте документи (номер та дата) якими це визначено.

2. Чи є відмінність у фінансуванні початкових класів , які будуть вчитися за типовою програмою НУШ і однією з восьми нетипових, які були приведені до держстандартів НУШ, зокрема за програмою Інтелект України?

3. Які вимоги встановлені до ноутбука/комп'ютера (який використовується в класах "Ітелект України") та за чиї кошти (батьківські, місцевого чи обласного бюджетів) повинна здійснюватись закупівля ноутбука/комп'ютера?

4. Які вимоги встановлені до телевізора/проектора (який використовується в класах "Ітелект України") та за чиї кошти (батьківські, місцевого чи обласного бюджетів) повинна здійснюватись закупівля телевізора/проектора?

5. Які вимоги встановлені до парт (які використовуються в класах Інтелект України) та за чиї кошти (батьківські, місцевого чи обласного бюджетів) повинна здійснюватись їх закупівля?

6. Перелік речей, предметів, дидактичного обладнання (крім зошитів використання яких передбачено програмою Інтелект України), які повинні бути придбані за кошти батьків для навчання дітей в класах Інтелект України.

7. Інформацію про забезпечення першого класу "Інтелект України" ВАСИЛЬКІВСЬКОГО НВК "ГІМНАЗІЯ- ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ № 8" Васильківської міської ради Київської області:
-телевізором (вказати характеристики та за чиї кошти придбаний);
-ноутбуком/комп'ютером (вказати характеристики та за чиї кошти придбаний);
-партами (вказати характеристики та за чиї кошти придбані);
-дидактичним матеріалом (вказати перелік);

8. Чи відповідають парти в першому класі "Інтелект України" ВАСИЛЬКІВСЬКОГО НВК "ГІМНАЗІЯ- ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ № 8" Васильківської міської ради Київської області вимогам встановленим для парт в класах які проводять навчання за програмою Інтелект України?

Прошу давати відповідь по суті запиту, по кожному пункту окремо.

З повагою,
Вітер Володимир

Сектор звернень виконавчого комітету Васильківської міської ради,

1 Attachment

Сектор звернень виконавчого комітету Васильківської міської ради,

2 Attachments