Щодо витягу з ЄДРДР по потерпілому Самаріну Олександру

Самарін Олександр

Доброго дня!

Я, Самарін Олександр, є фактично потерпілим від незаконних протиправних дій невідомих мені осіб, в результаті яких мене було позбавлено без моєї вільної на те волі шляхом обману, шантажу та примусу, мого єдиного житла в м. Кривий Ріг, вул. 23-го лютого, 81-А/49.
З цього приводу була заява анонімного викривача злочинів та корупції Самвела Бумеранга, яка надіслана до всіх правоохоронних органів.
Крім того мною була подана також заява про незаконне позбавлення мене права власності на мою єдину квартиру за адесою: м. Кривий Ріг, вул. 23-го лютого, 81-А/49.
Вже минуло більше одного місяця, а мене досі не було повідомлено про результати розслідування, я не знаю чи внесено відомості до ЄДРДР, на що маю право, як потерпілий.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Письмову інформацію про хід слідства по моїй заяві щодо незаконного позбавлення мене права власності на мою єдину квартиру за адесою: м. Кривий Ріг, вул. 23-го лютого, 81-А/49.
2. Витяг з ЄДРДР щодо незаконного позбавлення мене права власності на мою єдину квартиру за адесою: м. Кривий Ріг, вул. 23-го лютого, 81-А/49.
3. Про результати розгляду цього запиту прошу надати мені письмову відповідь поштою за адресою: 50106, м. Кривий Ріг, Покровський р-н, м-н 4-й Зарічний, буд. 12, кв.302, а також з метою вчасного отримання мною відповіді прошу сканкопію відповіді надіслати на мою електронну пошту [email address]

З повагою,

Самарін Олександр