Щодо висвітлення діяльності

Антон Булгаков

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи визначено в місцевому бюджеті на 2021 рік витрати на висвітлення діяльності голови ОДА, посадових осіб ОДА (всіх разом або окремо, у тому числі у складі постійних комісій або інших колегіальних органів) за допомогою друкованих засобів масової інформації, телебачення, радіомовлення, засобами зовнішньої реклами, шляхом розміщення інформації на веб-сайтах в мережі Інтернет (окрім офіційного веб-сайту міської ради), або іншим чином?
2. Чи укладено, і якщо укладено – то з ким саме (назва юридичної особи та код ЄДРПОУ або прізвище, ім’я, по-батькові фізичної особи-підприємця) договори на висвітлення діяльності ОДА, посадових осіб , голови ОДА (всіх разом або окремо, у тому числі у складі постійних комісій або інших колегіальних органів)? Просимо також надати копії таких договорів та акти за такими договорами.
3. Чи здійснювалися з місцевого бюджету виплати друкованим засобам масової інформації, телебаченню, радіомовленню, операторам зовнішньої реклами, власникам веб-сайтів в мережі Інтернет (окрім офіційного веб-сайту міської ради) за надання інших послуг? Просимо повідомити, за надання яких саме послуг здійснювалися виплати, а також надати копії договорів та актів щодо таких послуг.

Нагадуємо, що відповідно до частини п’ятої статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувана інформація не може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом.
Запитувана інформація, виходячи з питань використання коштів місцевої громади, становить суспільний інтерес (є суспільно необхідною інформацією).Відповідно до частини четвертої статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» при наданні особі інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

З повагою,

Антон Булгаков

Департамент фінансів ОДА (Загальна), Вінницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадські, Вінницька обласна державна адміністрація

1 Attachment