Щодо вирішення проблем ДНЗ в Оболонському районі міста Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня! Я уважно прочитала лист Департаменту освіти і науки від 20.04.2021 року № 063-2819.
Ви читали відповідь Оболонського РУО?
Вам не здається дивним, що охоронець працює тільки вночі? Хто відповідає за безпеку наших дітей? Що він охороняє там вночі? Приміщення? Днем в дитячий садок може зайти будь-хто, так як ворота не закриті.
Я вже півроку читаю ці шаблонні відписки від Оболонського РУО і мені сумно, що у нас це можливо. Півроку я пишу, щоб зробили щось у цьому напрямку і читаю шаблонні відписки. Втомилась. Таке враження, що відфутболюють як м’яч.
Стосовно встановлених LED.
Вибачте, але їх потужність здатна тільки на те, щоб освітити вхід в приміщення групи та центральний вхід. В період з жовтня по квітень ЩОРОКУ діти не гуляють у другій половині дня, з причини їхньої же безпеки, так як на майданчиках темно.
Про які норми на прогулянки в 3.5 години при температурі не нижче -16 ми говоримо? Якщо годину були на прогулянці в першій половині дня то це вже таке свято для батьків! Це ми так піклуємось про здоров’я майбутньої нації?
Більше року триває передача на баланс?
Питання залишається невирішеним, тому, знову прошу: надайте мені, будь ласка, копії подань Оболонського районного управління освіти з проханням:
1. Включити ДНЗ № 193 до переліку об’єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади Києва та потребують здійснення пріоритетних заходів з їх охорони та збереження (рішення Київської міської ради від 20.12.2018 № 532/6583).
2. Взяти на баланс КП «Київміськсвітло» зовнішню мережу освітлення ДНЗ № 193.
Станом на сьогодні питання залишається невирішеним, все обмежується шаблонними відписками.
ПРОХАННЯ НЕ НАДСИЛАТИ ЗАПИТ ЗА НАЛЕЖНІСТЮ ДО ОБОЛОНСЬКОЇ РДА.
Дякую!

З повагою,

Наталія

На попередній запит ще від 22.04.2021 року відповіді так і не отримано.

osvita, Департамент освіти і науки, молоді та спорту

6 Attachments