Щодо вирішення нагальних проблем ДНЗ в Оболонському районі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня! Я уважно прочитала лист Департаменту освіти і науки від 20.04.2021 року № 063-2819.
Ви читали відповідь Оболонського РУО?
Вам не здається дивним, що охоронець працює тільки вночі? Хто відповідає за безпеку наших дітей? Що він охороняє там вночі? Приміщення? Днем в дитячий садок може зайти будь-хто, так як ворота не закриті.
Я вже півроку читаю ці шаблонні відписки від Оболонського РУО і мені сумно, що у нас це можливо. Півроку я пишу, щоб зробили щось у цьому напрямку і читаю шаблонні відписки. Втомилась. Таке враження, що відфутболюють як м’яч.
Стосовно встановлених LED.
Вибачте, але їх потужність здатна тільки на те, щоб освітити вхід в приміщення групи та центральний вхід. В період з жовтня по квітень ЩОРОКУ діти не гуляють у другій половині дня, з причини їхньої же безпеки, так як на майданчиках темно.
Про які норми на прогулянки в 3.5 години при температурі не нижче -16 ми говоримо? Якщо годину були на прогулянці в першій половині дня то це вже таке свято для батьків! Це ми так піклуємось про здоров’я майбутньої нації?
Більше року триває передача на баланс?
Питання залишається невирішеним, тому, знову прошу: надайте мені, будь ласка, копії подань Оболонського районного управління освіти з проханням:
1. Включити ДНЗ № 193 до переліку об’єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади Києва та потребують здійснення пріоритетних заходів з їх охорони та збереження (рішення Київської міської ради від 20.12.2018 № 532/6583).
2. Взяти на баланс КП «Київміськсвітло» зовнішню мережу освітлення ДНЗ № 193.
Станом на сьогодні питання залишається невирішеним, все обмежується шаблонними відписками.
ПРОХАННЯ НЕ НАДСИЛАТИ ЗАПИТ ЗА НАЛЕЖНІСТЮ ДО ОБОЛОНСЬКОЇ РДА.
Дякую!

З повагою,

Наталія

osvita, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київськлої міської ради (Київської міської державної адміністрації)

6 Attachments

Доброго дня!

Я прочитала відповідь Департаменту освіти і науки від 04.06.2021 року №063-3896, питання не вирішено. Про що ви говорите? Я більш ніж півроку пишу про те, що на територію ДНЗ 193 може зайти будь-хто, охоронця вдень немає, пропускної системи також, зовнішнього освітлення вистачає тільки на те, щоб освітити вхід до центрального приміщення чи приміщення груп. В реальності на сьогодні просто не існує системи охорони дитячих садків. Нічому не вчить досвід з сусідньої країни, де сталася стрілянина на території школи?
Писати ні вам, ні Оболонському РУО, вже немає сенсу. Я бачу, що ви просто під копірку штампуєте шаблонні відписки. Результату від них 0. Ми змушені змінити садок і надати перевагу іншому, де за наші же кошти, дитина буде захищеною. Шкода, адже вихователі в цьому 193 дитячому садочку чудові і точно не вони винні в тому, що керівництво Оболонського РУО не піклується про безпеку та фізичне здоров"я дітей, що ходять до комунальних садків на території Оболонського району.
Цікаво, той хто писав відповідь є матір'ю/батьком? Звідки така байдужість? Невже так складно зобов'язати Оболонське РУО щось зробити в цьому напрямку? З жахом очікую школу. Також вже дивитися в сторону приватних шкіл?

З повагою,

Наталія

osvita, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київськлої міської ради (Київської міської державної адміністрації)

1 Attachment

osvita, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київськлої міської ради (Київської міської державної адміністрації)

1 Attachment

--------------------------------------------------------------------------

³: <[FOI #85127 email]>
: 8 2021 . 9:48:14
: osvita
: Re: ³
 
!

04.06.2021 063-3896, . ? , 193 -, , , , . . ͳ , ?
, , . , . 0. , , . , 193 , " , .
ֳ, '/? ? ' ? . ?

,

показати цитоване

Департамент освіти і науки виконавчого органу Київськлої міської ради (Київської міської державної адміністрації)

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]