Щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про використання субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості у розрізі об’єктів і заходів, що подані Харківською та Луганською облдержадміністраціями відповідно до п. 12 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 року № 983. Інформацію прошу надати станом на 01.01.2019 року.

З повагою

Шилін Олексій В'ячеславович

Від: Управління координації центрів реформ МОЗ України

Посилання

Доброго дня!

Уважно вивчивши Вашу відповідь, що надана листом від 12.02.2019 № 25.5.1-10-204-17/228/3ПІ-19/3691 повідомляю, що відмова у наданні Вами інформації необґрунтована та не містить відсилання на норми законодавства.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі - Закон) публічною інформацією визначається, відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Згідно з частиною першою статті 19 Закону запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Відповідно до п. 12 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 року № 983, облдержадміністрації подають щомісяця до 10 числа наступного періоду Мінрегіону, Мінфіну і МОЗ інформацію про використання субвенції у розрізі об’єктів і заходів.
Таким чином, інформація, що запитується відповідно до діючого законодавства знаходиться у володінні МОЗ та Законом не віднесена до інформації з обмеженим доступом.

Наполягаю на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, на наданні інформації станом на 01.01.2019 року

про використання субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості у розрізі об’єктів і заходів, що подані Харківською та Луганською облдержадміністраціями відповідно до п. 12 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 року № 983.
В разі відмови в задоволенні запиту, Ваше рішення, дії чи бездіяльність буде оскаржено до керівника розпорядника, Кабінету Міністрів України або суду відповідно до Закону.

З повагою,

Шилін Олексій В'ячеславович

Від: Міністерство охорони здоров'я України
Міністерство охорони здоров'я

Лист МОЗ України від 21.02.2019 №25.5.3-233/17/244/ЗПІ-19/4741

Посилання