Щодо використання бюджетних коштів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви StopCor, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Частиною 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Враховуючи вимоги законодавства просимо надати копії документів про виплату бюджетних коштів (зарабітної плати, премій, відряджень, відпускних, лікарняних, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань) працівникам усіх структурних підрозділів апарату МОЗ, із зазначенням прізвищ та імен працівників та конкретної суми виплати за березень 2020 року та конкретних сум премій отриманих усіма працівниками апарату міністерства за рахунок бюджетних коштів у березні 2020 року.

З повагою,

StopCor

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

[Subject only]

показати цитоване