Щодо використання бюджетних призначень на підтримку реалізації комплексної реформи 
державного управління

Група моніторингу реформ

Доброго дня!

Розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 18 серпня 2017 р. № 581-р Державному агентству з питань електронного урядування було передано частину бюджетних призначень на підтримку реалізації комплексної реформи 
державного управління на 2017 рік у сумі 3657,3 тис. грн.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) про фактичні витрати міністерства у 2017 році (окремо по кожній позиції) в межах виділенного фінансування на:

1. Виплати державним службовцям створених генеральних департаментів агентства посадових окладів, надбавок, грошової допомоги.
2. Виплати Голові Державного агентства з питань електронного урядування, його першому заступнику та заступнику надбавки за виконання особливо важливої роботи з реалізації реформи державного управління та грошової допомоги.
3. Преміювання державних службовців, залучених до організації та проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби генеральних департаментів агентства.
4. Придбання техніки, меблів, іншого обладнання та устаткування для облаштування робочих місць державних службовців генеральних департаментів агентства.
5. Розмір коштів за цим призначенням, що були повернуті до державного бюджету по кінцю бюджетного року як економія або внаслідок невикористання.

З повагою,

Група моніторингу реформ

agency, Державне агентство з питань електронного урядування

2 Attachments

[Subject only] RE: Інформаційний запит - Щодо використання бюджетних призначень на підтримку реалізації комплексної реформи 
державного управління

показати цитоване